logo 4lidi

Menu

Staňte se součástí projektu podpory podnikání, propojení klíčových lidí a firem v naší zemi, k vytvoření pevného a zdravého trhu.

Tvoříme propojenou síť, která je schopna reagovat na společenské změny, chceme, aby výrobce co nejefektivněji dostal zboží k zákazníkovi, aby výrobce a zákazník společně určovali tržní cenu na základě zdravé nabídky a poptávky. K uzavření obchodu stačí maximálně 4 lidí, výrobce, distributor, prodejce a spotřebitel. Podpora tuzemských firem, regionálního rozvoje a informovanost spotřebitelů je dnes nutností.

Jakmile budete součástí projektu, stanete se partnerem, budeme vás prezentovat dalším společnostem (výrobci, distributoři, velkoobchod, maloobchod), ale také spotřebitelům. Zeptáme se vás, co potřebujete, jak chcete podpořit, co můžete nabídnout jiným, nebo jak potřebujete rozvinout své podnikání. Uchopíme vaši firmu a budeme prezentovat dále dalším partnerům i spotřebitelům. Propojíme vás.

Co je v našem projektu zásadní, že s vámi vytvoříme obsah plný informací, poskytneme vám bezkonkurenční prostor pro prezentaci firmy, produktů, novinek, služeb, nabídneme další možnosti, jak lépe zboží a nabídky prezentovat. Dohromady vytvoříme propojenou síť lidí, kteří budou moci spolupracovat, navzájem spojit své schopnosti, síly, služby. Projekt bude postaven na výrobcích, distributorech, maloobchodnících a velkoobchodnících s jasným cílem oslovit koncového zákazníka a přiblížit mu své produkty a služby.

Projekt je o lidech, jejich práci, o společném soužití.

Hlavní činností projektu je obchodní a marketingové zastoupení dle zvolené formy partnerství a vstupních dohod, dále společně s vámi budeme rozvíjet obsah na www.4lidi.cz, který v rámci projektu uvidí všichni ti, kteří budou osloveni napřímo, ale i v rámci strategických marketingových kampaní. Projekt má mnoho možností rozvoje, nebudeme předbíhat, protože se bude maximálně přizpůsobovat potřebám partnerů a vývoji trhu. Záleží také na vás všech, jakým směrem se projekt posune, budeme jej tvořit společně. Všichni patříme do skupiny 4 lidí, minimálně jako spotřebitel, ale třeba také jako výrobce, prodejce, či distributor.

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení