logo 4lidi

Menu

Zajímáte se, co jíte? Nechcete nakupovat předražené potraviny, nechcete nakupovat nekvalitní potraviny, chcete být informován/na o tuzemské výrobě a produktech, abyste se mohl/a svobodně rozhodnout co a od koho nakoupit? Chcete, aby tuzemské potraviny byly dostupné v obchodě tam, kde bydlíte? Přidejte se k těm, kteří na tom již pracují, a podpořte vznikající síť lidí, která bude spolupracovat ve vlastní prospěch. Vzniknou nejen kvalitní a smysluplné spolupráce, společně budeme mít pod kontrolou co nakupujeme, jíme, používáme, ale také vytvoříme nové pracovní příležitosti.

Chci být členem spolku. Budu dostávat aktuální informace o výrobcích, prodejcích českých produktů, budu informován v rámci svého bydliště o nejbližších možnostech propojování a budu se podílet na informování a propojování dalších lidí, aby podporovali tuzemské firmy a výrobky. Časem budu dostávat informace o akcích, slevách, speciálních nabídkách, budu získávat informace o produktech, osvětu o zdravém jídle, kvalitních produktech a službách, budu dostávat pozvánky na semináře, besedy a setkání s lidmi z různých oborů, kteří mají co říct. Můžu se stát aktivním spolupracovníkem, mám co nabídnout.

Jako člen budu přispívat 250 Kč měsíčně trvalým příkazem na účet Spolku 4 lidi z.s.

Nebo jednorázově částku 3 000 Kč ročně na účet Spolku 4 lidi z.s.

Registrace

Kamenné prodejny, e-shopy, distribuce, restaurace, hotely, jídelny

Máte kamennou prodejnu, e-shop, chcete se stát součástí projektu Obecní prodejna/prodejna v obci, kde svou prodejnu budou podporovat místní lidé, obec? Budete dostávat nabídku produktů k prodeji. Jste férový obchodník a jste schopen sjednat s výrobci/dodavateli férové trvalé ceny? Přidejte se k nám, společně vytvoříme nemalou skupinu lidí, kteří budou spolupracovat na všech úrovních napříč celou Českou republikou. Vzniknou nejen kvalitní a smysluplné spolupráce, můžeme Vás spojit s dalšími firmami, společně tvořit reklamní kampaně v místě cílené na zákazníky, rozšiřovat povědomí o Vašich nabídkách.

 • Chci být členem spolku. Budu dostávat aktuální informace o dalších výrobcích, prodejcích českých produktů a budu informován v rámci svých potřeb o nejbližších možnostech k rozvoji mého podnikání. Můžu se propojit s dalšími výrobci a prodejnami na vytvoření společné distribuce na konkrétní místa. Stanu se součástí projektu, abych mohl pracovat na rozvoji prodejů s lidmi, výrobci, ale i obcemi. Členové spolku budou informováni o mé prodejně, obchodech. Můžu v rámci projektu 4lidi vydávat články o své prodejně a obchodech. Budu dostávat pozvánky na semináře, besedy a setkání s lidmi z různých oborů, abychom se společně propojili a vytvořili tak pevnou obchodní síť. Každý sám za sebe a přeci spolu. Je toho mnohem více, až se přidám, uvidím.
 • Jako člen budu přispívat 6 000 Kč/ročně na účet Spolku 4 lidi z.s.
 • Můžu se také stát partnerem projektu 4 lidi.cz, kde mě budete obchodně a marketingově zastupovat viz nabídka https://www.4lidi.cz/obchodni-informace/.

Registrace

Výrobci potravin, zemědělci, živočišná výroba, drogistického zboží a dalšího zboží každodenní spotřeby

Patříte mezi výrobce potravin, nápojů, drogistického zboží a jiného zboží běžné spotřeby? Chcete rozšířit svůj odbyt, hledáte obchodní síť pro své produkty? Zajímá Vás regionální, krajská či celostátní síť? Jste férový obchodník a jste schopen/na sjednat s prodejci férové trvalé ceny? Přidejte se k nám, společně vytvoříme nemalou skupinu lidí, kteří budou spolupracovat na všech úrovních napříč celé České republiky. Vzniknou nejen kvalitní a smysluplné spolupráce, můžeme Vás spojit s dalšími firmami, tvořit reklamní kampaně a rozšiřovat povědomí o Vašich produktech.

Chci být členem spolku. Budu dostávat aktuální informace o dalších výrobcích, prodejcích českých produktů a budu informován v rámci svých potřeb o nejbližších možnostech k rozvoji mého podnikání. Můžu se propojit s dalšími výrobci a prodejnami na vytvoření společné distribuce na konkrétní místa. Stanu se součástí projektu, abych své zboží co nejjednodušší cestou dostal k zákazníkovi. Členové spolku budou informováni o mých výrobcích a produktech. Můžu v rámci projektu 4lidi vydávat články o svých produktech a svém podnikání. Budu dostávat pozvánky na semináře, besedy a setkání s lidmi z různých oborů, abychom se společně propojili a vytvořili tak pevnou obchodní síť. Každý sám za sebe a přeci spolu. Je toho mnohem více, až se přidám, uvidíš.

Jako člen budu přispívat 6 000 Kč/ročně na účet Spolku 4 lidi z.s.

Můžu se také stát partnerem projektu 4 lidi.cz, kde mě budete obchodně a marketingově zastupovat viz nabídka https://www.4lidi.cz/obchodni-informace/.

Registrace

Máte zájem o rozvoj ve své obci? chcete podpořit místní podnikatele a lidi? Mnozí volají o návratu kvalitních tradičních smíšených obchodů, kde lidé nakoupí kvalitní domácí produkty a kde budou moci spolupracovat s prodejci na nabídce obchodu, aby byli všichni spokojeni, zákazníci se vraceli.

 • Jak byste mohli podnikatele a lidi podporovat?
 • Poskytnutí obecních prostor pro vznik prodejny soukromníkovi.
 • Vytvoření obecní prodejny ve spolupráci se stávajícími podnikateli, nebo vytvoření zcela nové prodejny pod správou obce.
 • Finanční podpora obchodníků například v rámci projektu Obecní prodejna/prodejna v obci.
 • Reklamní a informační podpora spolku a jeho projektů.
 • Jako člen budu přispívat 6 000 Kč/ročně na účet Spolku 4 lidi z.s.

Registrace

Pro poskytovatele služeb a ostatní / Přidej se k nám

Dopravci, poradci, IT, vybavení pro výrobu a prodej, poskytovatelé služeb pro firmy, organizace, média a další

Máte dopravní nebo distribuční společnost? Poskytujete jiné služby firmám, ať výrobcům či prodejcům? Nabízíte formy poradenství, máte neziskovou organizaci, jiné služby či produkty, které můžete nabízet této necentralizované obchodní síti? Staňte se součástí tohoto živého řetězu firem, které budou společně spolupracovat.

 • Chci být členem spolku. Budu dostávat aktuální informace o dalších výrobcích, prodejcích českých produktů, budu informován v rámci svých potřeb o nejbližších možnostech k rozvoji mého podnikání. Můžu se propojit s výrobci a prodejnami na vytvoření společné distribuce na konkrétní místa. Stanu se součástí projektu, abych mohl pracovat na rozvoji této obchodní sítě poskytováním svých služeb. Členové spolku budou informováni o mých aktivitách a nabídce. Můžu v rámci projektu 4lidi vydávat články o svých produktech. Budu dostávat pozvánky na semináře, besedy a setkání s lidmi z různých oborů, abychom se společně propojili a vytvořili tak pevnou obchodní síť. Každý sám za sebe a přeci spolu. Je toho mnohem více, až se přidám, uvidím.
 • Jako člen budu přispívat 6 000 Kč/ročně na účet Spolku 4 lidi z.s.
 • Můžu se také stát partnerem projektu 4 lidi.cz, kde mě budete obchodně a marketingově zastupovat viz nabídka https://www.4lidi.cz/obchodni-informace/.

Registrace

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení