logo 4lidi

Menu

Nový kurz – ZÁKLADY ROSTLINNÉ STRAVY – veganské menu

Srdečně jste zváni na nový kurz Toma Viláška, který se koná v Kuliner plus – kurzy vaření v Brně, Bohunická cesta 727/15, 664 48 Moravany, ve středu 10. dubna 2024 od 16:30 do 20:30 hodin. Čeká Vás veganské menu plné chutí a barev. S lektorem Tomem Viláškem společně uvaříte čtyři chody báječného menu a dozvíte se spoustu tipů a rad na přípravu bezmasé stravy. Krom vaření se Tom s Vámi podělí o zážitky ze svých kuchařských cest po světě.

Kurz je vhodný nejen pro milovníky vaření, ale i jako nevšední dárek. Zde můžete zakoupit jedinečný kulinářský zážitek http://www.kulinerplus.cz/detail-kurzu/830 Cena kurzu na osobu je 2 900,-Kč

Menu, které společně připravíte:

  • Polévka z Batátů, citronové trávy, kokosového mléka
  • Jarní plněná zeleninová rolka z rýžového papíru s arašídovým dipem
  • Pečený zeleninový hrnec na víně s uzeným tofu, brambory grenaille, jarní cibulkou, hráškem, chery rajčátky, pórkem, uzenou paprikou, edame fazolkami, česnekem a šalotkou a rostlinným krémem.
  • Vegan palačinky

Jak to celé probíhá?

Lektor kurzu nebo šéfkuchař Vám představí menu a seznámí Vás se surovinami a Vaší dočasnou kuchyní. Po celou dobu kurzu máte zdarma džbány s vodou a domácí limonádou, rozlévané víno, pivo, teplé nápoje. Ostatní nápoje – výběrové víno od Víno Prokeš a ostatní nealko nápoje lze dokoupit dle aktuálního nápojového lístku. Během aktivního vaření si připravujete jednotlivé pokrmy sami nebo s kolegou na sporáčku. Zapisován ísi poznámek, postupů a různých vychytávek se hodí pro domácí vaření, recepty si odnesete s sebou. Po kurzu si vybrané suroviny můžete zakoupit přímo u nás. V naší škole vaření si můžete zakoupit značkové nože WÜSTHOF, FORGED a jiné pracovní náčiní. Na závěr Vám předáme certifikáty o absolvování kurzu s Vaším jménem a popisem lektora. Prosíme Vás o příchod cca 20 minut před stanoveným začátkem kurzu. Tým Kuliner.

Více o Tomovi Viláškovi a jeho Spoon and flavour https://spoonandflavour.cz/

Více o Kuliner – škola vaření http://www.kulinerplus.cz/#o-nas

Foto: Tom Vilášek, Kuliner Text: Tom Vilášek, Kuliner

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení