logo 4lidi

Menu

DAKAR MOBILEM bez cenzury! 

Zveme Vás na besedu s Mílou Janáčkem, tvůrcem obsahu DAKAR MOBILEM a jeho hosty. Těmi jsou závodníci a účastníci této nejtěžší dálkové rallye světa. Můžete se těšit na motorkáře Davida Pabišku nebo Libora Podmola. 

Akce se koná 21. března 2024 od 19:00 v restauraci pivovaru MMX, Dobřichovická 452, Lety u Dobřichovic

Beseda dle programu trvá běžně cca 90 min., často se to ale zvrtne a protáhne, protože Vás účinkující doslova vtáhnou do děje Dakaru nejen pomocí poutavých fotografií a videí, ale i živého vyprávění. Navíc je pro Vás připraveno focení, čas na vaše otázky či tombola o zajímavé ceny. 

Pokud by se změnili okolnosti, mohou na této akci být s Mílou Janáčkem další účastníci Rally Dakar, jako např. Martin Michek, Karel Trněný, Martin Straka, Ondra Záruba a další a další, prostě ten závodník, fotograf či reportér, který bude mít čas.

Míla Janáček má za sebou letos 14. Dakar, předtím však i dlouhou kariéru v oblasti auto-moto jako vydavatel magazínu OffROAD a QUAD, dále založil a spolupořádal seriál závodů Offroad Maraton v ČR, přes které došel až k účasti na Dakaru. V roce 2008 stanul jako navigátor na startovní čáře po boku Miroslava Zapletala v kategorii aut v Mitsubishi Pajero, a pak následovali další účasti, naposled závodil v roce 2015 v kategorii nákladních vozů s LIAZkou po boku Martina Macíka ml., aktuálního vítěze Dakaru 2024, opět jako navigátor. Další dakarské účasti, v současné Saudské Arábii byly již o novinářské práci, kterou má Míla Janáček prostě v krvi. Pokud ještě nesledujete, tak trošku jiné zpravodajství, DAKAR MOBILEM, zde je odkaz na FB skupinu:

https://www.facebook.com/groups/1601913146817991

Dakar Mobilem najdete i na YouTube (@dakarmobilem).

Vstupné 500,-

Vstupenky můžete zakoupit v restauraci MMX (od 20. února 2024) nebo na e-shopu: https://www.dakarmobilem.cz/obchod/

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení